Home  |  Schedule  |  Medals  |  Entries  |  Records  |  Countries
         + Official Communications    + PDF Service    + Venues   Games Services   Sports
All Sports
All Sports
Schedule / October
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Medal Standings
NOC Results by Day
 -  El Salvador
Saturday, 15 October

Start Time Location Event Participants Status Info
CM
9:00
Mountain Circuit Women's Cross Country
Final
ESA PORTILLO Jennifer Edith  
Official
SQ
9:00
Session 1
CODE Squash Complex
Court 1
Men's Singles
Round of 32 Match 1
ESA WEISSKOPF Walter  
USA BASSETT Graham  
Official
TT
10:00
CODE Alcalde
Table 1
Women's Team
Group D Contest 4
ESA EL SALVADOR  
COL COLOMBIA  
Official
TT
10:00
CODE Alcalde
Table 1
Women's Team
Group D Contest 4 Match 1
ESA WANG De Ying  
COL MEDINA Paula  
Official
TT
10:00
CODE Alcalde
Table 1
Women's Team
Group D Contest 4 Match 2
ESA ORELLANA Sandra  
COL ARAQUE Johana  
Official
TT
10:00
CODE Alcalde
Table 1
Women's Team
Group D Contest 4 Match 3
ESA PEREZ K / WANG DY  
COL ZULUAGA .. / ARAQUE J  
Official
TT
10:00
CODE Alcalde
Table 1
Women's Team
Group D Contest 4 Match 4
ESA ORELLANA Sandra  
COL ZULUAGA Luisa  
Official
RO
10:10
Rowing/Canoeing Cse Men's Lightweight Double Sculls
Heat 1
ESA EL SALVADOR  
Official
SQ
10:13
CODE Squash Complex
Court 3
Men's Singles
Round of 32 Match 7
ESA GARCIA Byron  
PER DUANY Andres  
Official
RO
11:10
Rowing/Canoeing Cse Men's Single Sculls
Heat 2
ESA EL SALVADOR  
Official
CM
11:30
Mountain Circuit Men's Cross Country
Final
ESA QUIÑONEZ Charli Crueisi  
Official
TT
12:00
CODE Alcalde
Table 3
Men's Team
Group D Contest 4
ESA EL SALVADOR  
VEN VENEZUELA  
Official
TT
12:00
CODE Alcalde
Table 3
Men's Team
Group D Contest 4 Match 1
ESA DONADO Josue  
VEN MUJICA Henry  
Official
TT
12:00
CODE Alcalde
Table 3
Men's Team
Group D Contest 4 Match 2
ESA MEJIA Luis  
VEN PINO Jonathan  
Official
TT
12:00
CODE Alcalde
Table 3
Men's Team
Group D Contest 4 Match 3
ESA BONILLA .. / MEJIA L  
VEN NAVAS M / PINO J  
Official
RO
16:30
Rowing/Canoeing Cse Men's Lightweight Double Sculls
Repechage 2
ESA EL SALVADOR  
Official
RO
17:00
Rowing/Canoeing Cse Men's Single Sculls
Repechage 2
ESA EL SALVADOR  
Official
TT
18:00
CODE Alcalde
Table 3
Women's Team
Group D Contest 12
ESA EL SALVADOR  
VEN VENEZUELA  
Official
TT
18:00
CODE Alcalde
Table 3
Women's Team
Group D Contest 12 Match 1
ESA PEREZ Karla  
VEN RAMOS Fabiola  
Official
TT
18:00
CODE Alcalde
Table 3
Women's Team
Group D Contest 12 Match 2
ESA WANG De Ying  
VEN PEREZ Luisana  
Official
TT
18:00
CODE Alcalde
Table 3
Women's Team
Group D Contest 12 Match 3
ESA ORELLANA.. / WANG DY  
VEN EZZEDDIN.. / PEREZ L  
Official
TT
18:00
CODE Alcalde
Table 3
Women's Team
Group D Contest 12 Match 4
ESA ORELLANA Sandra  
VEN RAMOS Fabiola  
Official




Related Info
Results
PDF Files

Results
Other pages